čtvrtek 5. května 2016

Planety a Telč

Co mají společného planety a Telč? 

U nás KARTON.

Nový stavební materiál, kterého máme momentálně plnou dílnu. A protože pokračujeme s Julinkou letem světem vesmírem, vyrobily jsme si vlastnoručně leporelo na demonstraci naší Sluneční soustavy. Kartonové karty oblepené a slepené páskou z Tchibo. Největší úspěch ale nakonec sklidila nekartonová demonstrace měsíčních fází na sušenkách OREO.

Petřík se nečekaně rozhodl v sobě probudit soutěživého ducha a přihlásil se do soutěže Stavby z vlnité lepenky. Tématem letošního 10. ročníku jsou "Národní kulturní památky České republiky". Rýsuje, vyrábí šablony, řeže a lepí cca 1 měsíc. Do konce soutěže má momentálně necelé 2 týdny. Prošel už všemi fázemi od naprosté euforie až po naprostou depresi. Do Telče prý už nikdy nepojede.

A já si odkládám odřezky kartonu a už se moc těším v co všechno je ještě vmyslíme. A ten nepořádek po celém domě nevidím. Je mi to srdečně jedno. 
Asi jako Plutu :)


8 komentářů:

 1. Vy jste borci a naprostí originálové!! Moc ráda k Vám chodím na inspiraci. Ať se Vám dobře daří a co se mne týká, tak Telč je úžasná - zralá na 1. místo.

  OdpovědětVymazat
 2. To je zase krásných věcí! Petrovi že držím pěsti, ať to dotáhne do konce, vypadá to už teď úchvatně.

  OdpovědětVymazat
 3. Ty bláho, Telč je moje milená a takhle krásné to určitě nikdo jiný mít nebude. Držím pěsti Petře!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Jste úžasní! To je nádhera, fakt. Klobouk dolů!

  OdpovědětVymazat
 5. Vy jste neuvěřitelný! Skvělý všechno zase. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Sice o vás vím, že jste nápadití, ale tohle mne posadilo na zadek. Naprosto skvělé! Držte se!

  OdpovědětVymazat
 7. Opět vše nádherné !!!Moc držím palce,je to parádní !!! Míla

  OdpovědětVymazat
 8. Máte úžasné děti. Je vidět, že je toho jejich skvělá máma hodně učí, předává jim svoji kreativitu a odhodlání pouštět se do nových věcí. Nemám slov. Prostě paráda!

  OdpovědětVymazat