úterý 30. června 2015

Zelená

Trochu jsem myslela, že po těch borůvkách budu chvilku koukat fialově a ona zatím zelená. Mládí má zelenou a volejte sláva a tři dny se radujte první dopis a pohled z Francie dorazil. Já trnu, jak to tam zvládají a ono to zatím vypadá na jednu velkou megapárty ze které si občas odběhnou i do práce :)

Obrněna trpělivostí, vybavena bryndákem o rozloze stanové plachty a výkonným mixérem, zavedla jsem Toníčkovi zeleninový příkrm. Jsem duše přemýšlivá, ale vysvětlit si čím to, že ať dám do hrnce vařit ze zahrady cokoliv, po umixování vznikne vždycky stejná zeleno hnědá kaše, to si nedovedu. Stejně tak poslední dobou přemýšlím, proč nejsem lechtivá, když se polechtám sama na místech, kde mě to od ostatních lechtá už jen při pouhém pohledu. Tak kdyby někdo věděl ...

No a zelená na zahradě se rovná plevel. Nemožnost pracovat víc jak 10 minut v kuse vyřešila instalace pojízdné baby zoo. Fascinace pohyblivým domácím kurem je i půl hodinová a to už se jináč odpleveluje. Občas popojedeme k pohyblivým plyšákům - tudíž králíkárně. Od tama už co bys kamenem dohodil ke včelám, ale to prozatím riskovat nebudeme. Slibujeme :)


8 komentářů:

 1. Nádhera!! Ten dopis! Úplně z něj omdlévám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já taky. Např. milá maminko, na slivovici už se v životě nepodívám :D

   Vymazat
  2. :-D
   Dopis a Antonín jsou tak krásní!

   Vymazat
 2. Antonín je lamač srdcí :o) Mého tedy určitě.
  Při pohledu na dopis okamžitá asociace: E.T.Seton: Dva divoši. (Ještě i ten počet sedí :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten dopis, no, všechno, ..., všechna fota potěšila očička a text dušičku. Mia

  OdpovědětVymazat
 4. Dopis úplně nejkrásnější! A Toník velrybka jakbysmet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme. Jsem statečná, ale už se mi po nich i stýská...

   Vymazat