čtvrtek 17. prosince 2015

Vlakem poprvé

 do Brna.

Na trhy.

V Brně mají velké štěstí na sochaře. 
Co socha, to nápad :)


8 komentářů:

 1. Vám se nechtělo učit, tak jste jeli na výlet, že jo? Objevovat svět. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My se učíme, i když odpočíváme. A svět ten objevujeme taky cca 12 hodin denně :)

   Vymazat
  2. O tom žádná. To mě jen tak napadlo v souvislosti s článkem o domácím učení. Že když vás chytne lenost, jedete na výlet. Jinak myslím, že vy líní ani být neumíte. :-)

   Vymazat
  3. Jako každý člověk :) Umíme.

   Vymazat
 2. Moc pekná pastva pre oči, ,,pochodujúce,, textilné umenie...ja som si myslela , že by som už z toho ,,bláznivejšieho,, štýlu mala vyrásť, ale teraz vidím, že nie !
  Výlet bol asi super však ? Cestovateľov to baví !

  OdpovědětVymazat
 3. Tolik pletených věcí v akci, to je paráda. To se moc nevidí. Toníček je krásný.

  Sochy v Brně jsou fajn. Nová koňožirafa na Moraváku, je na co koukat, děti se mají kolem čeho honit a v čem si umáčet oblečení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš to mě ani nenapadlo, že jsme tak obpletení. My jsme tak pořád :) Můj sochařský brněnský tip je socha exekutora odnášejícího bidet před budovou Nejvyššího správního soudu.

   Vymazat
 4. Dětičky - krása, jak jinak :o)
  Co se brněnských soch týče, jsou to skvosty. Brněnský orloj, ten nás stál doposud pěknou pálku. A ještě i bude. Ročně jde na údržby Chlouby Brna několik miliónů.
  Nedávno jsem se dozvěděla, že socha exekutora zabavujícího bidet, se jmenuje Spravedlnost. Socha Jošta, kterou si všichni prohlížejí...ehm... zespodu, se jmenuje Odvaha. S tím bych souhlasila, k vytvoření takového objektu je potřebná notná dávka odvahy, ba až drzosti.

  OdpovědětVymazat